Targi Interbud

Targi Interbud

2012-02-21

W dniach 16-19.02.2012r. miała miejsce 19 edycja targów budowlanych INTERBUD.

Jest to coraz bardziej licząca się impreza targowa w branży budownictwa i wyposażania wnętrz, corocznie prezentowane są na niej najnowocześniejsze trendy oraz rozwiązania mające na celu wniesienie nowoczesności do naszych mieszkań i domów.

W tym roku na targach miała miejsce premiera podłóg polimerowych Brilliance Floor na stoisku Autoryzowanego Salonu Sprzedaży, salonu Dobre Dla Domu, który znajduje się w Łodzi przy ul. Brukowej 6.

Stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem w szczególności z uwagi na niepowtarzalne i olśniewające naturalnością, ciepłem oraz niezwykle trwałe podłogi Brilliance Floor. Klienci zainteresowani formami aranżacji podłóg w przyszłych mieszkaniach i domach szczególnie doceniali niespotykane właściwości podłogi wykonanej w najnowocześniejszej technologii produkcji podłóg High Definition Design.

Przy okazji targów miała miejsce premiera nowego formatu podłóg polimerowych Brilliance Floor – formatu naturalnej deski
157 mm x 1380 mm z zintegrowanym podkładem wyciszającym S.A.L.

Wielu klientów poznając szczegóły i zalety zdecydowało na targach jaką podłogę będą użytkowali w swoich wymarzonych domach…

Interbud Lodz Interbud Lodz

Interbud Lodz